Byłeś źle leczony przez szpital, podano Ci leki które powodowały szkodliwe skutki uboczne, wiesz, że takich osób może być więcej - przyłącz się, opisz swoją historię.
W USA mamy wiele wygranych przez pacjentów pozwów zbiorowych przeciwko koncernom farmaceutycznym które działają również w Polsce. W USA koncerny płacą odszkodowania, zawierają ugody, dlaczego w Polsce nie ponoszą konsekwencji swoich zaniedbań? Dlaczego większość leków produkowanych przez światowe koncerny, w Polsce ma prawie najwyższą cenę ze wszystkich krajów Uni.
Być może czas to już zmienić, w grupie siła a pozew zbiorowy jest skutecznym narzędziem.

Postautor: Prawy » 2011-07-16, 08:32

Klienci firmy PZU Życie czekają już przeszło trzy lata na wypłatę od ubezpieczyciela odszkodowań za przebyty zawał serca. Pozew zbiorowy przeciwko ubezpieczycielowi został złożony 15 czerwca. Liczba osób poszkodowanych wynosi szacunkowo aż 2100 osób, dla których łączna suma należnych świadczeń ma się stanowić 91 446 zł. Ubezpieczyciel przyjął za wiążącą konieczność istnienia na wyniku badania EKG załamka Q. Według lekarzy i Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, rację w tej sprawie mają klienci firmy, jako że argument ubezpieczyciela jest bezzasadny w świetle dostępnej wiedzy medycznej.
Dura lex, sed lexPrawy

offline
 
Posty: 10
Rejestracja: 2011-07-08, 10:38
Lokalizacja: Polska

Wróć do Medycyna, Farmacja

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Chmura tagÓw

cron