Dołącz do tej grupy, jeżeli deweloper nie dotrzymał wobec Ciebie umowy, a podejrzewasz, że takich osób oszukanym może być więcej.

Postautor: arek-brzozowski » 2011-09-16, 17:32

AGNIESZKĘ OBIECYWAŁA KOKOSY WSZYSTKO MIAŁO BYĆ PIĘKNE ALE NA SAMYM KOŃCU PO PODPISANIU PODAŁA BROSZURKĘ INFORMACYJNĄ A TAM WSZYSTKO NA NIE CO JEST PRZECIWKO NAM I KARY PO JAK TAM PISZE PIĘTNAŚĆIE TYSIĘCY ZŁOTYCH JESZCZE NETTO ŻEBY BYŁA CZYSTA BO SOBIE DOLICZY 3450,0WITAM PAŃSTWA RÓWNIEŻ ZOSTAŁEM NACIĄGNIĘTY PIĘKNYMI SŁOWAMI PRZEZ PANIĄ 0 ZŁOTYCH VAT I CO URZĄD SKARBOWY SIE CIESZY ŻE PODATEK ODDA MU ONA OD SAMEGO POCZĄTKU JEST NASTAWIONA NA OSZUSTWO, POD JEDNĄ NAZWĄ POCZYTAJCIE NA INTERNECIE JEST FIRMA ZAREJESTROWANA AŻ W 3-MIEJSCACH I JAK SIE KAPNIESZ ŻE JEST COŚ NIE TAK TO WYSYŁASZ REZYGNACJE JEDNEJ FIRMY A ZOSTAŁA JESZCZE TRZY NIE DAJCIE SIE NABRAĆ ONA POLEGA JAK TASIEMIEC BO SIĘ ZAWSZE PYTA CZY MA PAN KOLEGO CO MA FIRMĘ TO JEMU TEŻ DA PRACE I TAK IDZIE Z JEDNEGO DO DRUGIEGO,
A TEMU KOLEDZE MÓWI ŻEJEST ODEMNIE I TAK TO IDZI OD PONOĆ 1992 ROKU JEST DO NIE DO POĘCIA LUDZIE FIRMY ZAMYKAJĄ TO JEST NIEMOŻLIWE ŻEBY NA TO NIE BYŁO SIŁY PRZECIEŻ SĄ W POLSCE JACYŚ UCZENI CO NAM POMOGĄ Z TEGO WYJŚĆ NIE DAJCIE SIE FIRMIE DORADCYBUDOWLANI.EU I TO SAMO FIRMIE GOLDMAN DEVELOPMENT Z SIEDZIBĄ WRAJKOWACH 153c FABRYKA DOMÓW JAK SIE OKAZUJE TAK MÓWIŁA ŻE WZĘDZIE TO ZNACZY ŚWIĘTOKRZYSKIE PODLASKI A TERAZ MAŁOPOLSKIE TAM STAWIAJĄ DOMY I CHCĄ LUDZI DO RÓŻNYCH ROBÓT MÓJ EMAIL oknakim@neostrada.pl KRZYSIEK MYŚLENICE POD KRAKOWEM TU NAWET ZARAZA DOTARŁA



arek-brzozowski

offline
 
Posty: 5
Rejestracja: 2011-08-28, 10:22

Postautor: Jacu » 2011-09-19, 09:38

Porada radcy prawnego dotycząca sprawy.

Pozew grupowy tylko z pozoru wydaje się skomplikowaną operacją , ale
proszę się nie martwić poprowadzę Państwa przez całą procedurę.
Teraz przed nami bardzo ważna część musimy przygotować pozew bardzo
starannie bo od tego dużo zależy. Mamy do czynienia z dużą grupą
osób pokrzywdzonych i jednym pozwanym. W pozwie występuje tylko jeden
powód - ale jest on osobą którą do reprezentacji upoważniają inni
pokrzywdzeni. Proszę o zastanowienie się kto będzie taką osobą -
reprezentantem grypy,
wybrany reprezentant udziela pełnomocnictwa radcy prawnemu.

- każdy z pokrzywdzonych wypełnia oświadczenie w którym wyraża zgodę
na pozew grupowy i osobę reprezentanta,
- proszę o sporządzenie listy pokrzywdzonych którzy chcą wystąpić z
pozwem, przy każdym nazwisku określić kwotę ''wycenić
szkodę'' oraz wskazać z jakiego tytułu nastąpiła
- jak tylko uzyskam te dane będę mógł określić tzw. wartość
przedmiotu sporu - od tego zależy opłata do sadu sprawy; wtedy też
określimy treść umowy między Państwem i radcą bo taka umowa też jest
częścią , załącznikiem do pozwu, wynagrodzenie dla radcy określa
ustawa i jest to nie więcej niż 20% kwoty zasądzonej dla Państwa,
oczywiście płatne jest po wypłącie przez pozwanego dla Państwa
odszkodowania, w umowie wprowadza się zaliczkę ale jedynie na pokrycie
np. dojazdów do sadu,
korespondencji, określimy to sobie po uzyskaniu przeze mnie danych jak
wyżej, oczywiście wszelkie koszty rozkładają się na Państwa
proporcjonalnie,
- w następnej kolejności musimy udokumentować fakt szkody, czyli każdy
z poszkodowanych udostępni mi np. umowy, potwierdzenia wpłaty, i inne
dowody na wykazanie szkody.
Wszystkie dokumenty mogę otrzymać skanem na maila lub pocztą, albo na
spotkaniu.


Uwaga !!!
Spotkanie będzie organizowane we Wrocławiu po uzgodnieniu terminu w celu wyboru reprezentanta.
Proszę deklarować się na adres: canislupus01@interia.pl



Jacu

offline
 
Posty: 8
Rejestracja: 2011-08-22, 22:13

Postautor: Jacu » 2011-09-20, 16:38

Uwaga !!!
Termin spotkania z radcą prawnym ustalono na 29.09.2011r o godz. 13 we Wrocławiu.


Każdy który zadeklarował swój udział w pozwie zbiorowym zostanie poinformowany pocztą e-mail lub tel. o szczegółach spotkania. Zostanie wysłane oświadczenie do wypełnienia które należy przedłożyć osobiście lub pocztą na adres radcy prawnego.



Jacu

offline
 
Posty: 8
Rejestracja: 2011-08-22, 22:13

Postautor: arek-brzozowski » 2011-09-22, 15:56

Na pewno przyjade na spotkanie z prawnikiem



arek-brzozowski

offline
 
Posty: 5
Rejestracja: 2011-08-28, 10:22

Postautor: Maga » 2011-09-23, 21:54

Wada oświadczenia woli:
http://www.zapytajprawnika.pl/?tag=kc-art-82-88
Art kodeksu cywilnego na temat wady oświadczenia woli.
Maga



Maga

offline
 
Posty: 5
Rejestracja: 2011-08-25, 20:13

Postautor: Jacu » 2011-09-29, 18:02

Witam
Do wszystkich zadeklarowanych w sprawie pozwu został wysłany e-mail dotyczący dokładnych postanowień oraz składania oświadczenia na adres radcy prawnego. Jeżeli jest ktoś jeszcze zainteresowany proszę o kontakt na mój e-mail: canislupus01@interia.pl
Reprezentant grupy dostępny pod numerem tel. 784 978 886 lub e-mail: mbrukman@wp.pl



Jacu

offline
 
Posty: 8
Rejestracja: 2011-08-22, 22:13

Postautor: Michal Manaj » 2011-10-01, 19:00

Witam jestem pełnomocnikiem ds pozwu zbiorowego wszelkie info udzielam pod nr. tel.784978886 lub mail mbrukman@wp.pl. .Warunkiem przystapienia do pozwu jest wypełnienie druku oswiadczenia:


Oświadczenie


Ja niżej podpisany (imię i nazwisko, adres, pesel) oświadcza niniejszym, iż:
1)przystępuje do grupy występujących w postępowaniu grupowym przeciwko .................................................................................................
o ustalenie odpowiedzialności odszkodowawczej tytułem szkody doznanej przez członków grupy, a przejawiającej się w ..................................................................
2)wyraża zgodę na występowanie Pana/Panią ..............................(adres, pesel) jako reprezentanta grupy.



;
(imię i nazwisko)

na adres e mail martaczternastek@wp.pl
Do oświadczenia proszę dołączyc kopie - umowy ,faktur,potencjalnych klientów.
prosze zeskanować i wysłać.
Ostatnio zmieniony 2011-10-03, 20:19 przez Michal Manaj, łącznie zmieniany 1 raz



Michal Manaj

offline
 
Posty: 4
Rejestracja: 2011-09-28, 14:43

Postautor: Orzech » 2011-10-03, 19:11

Witam, również jestem osobą poszkodowaną przez przez Goldman Development.
Także chciałbym przystąpić do pozwu zbiorowego, jednak nie wiem kogo wpisać w 2 punkcie:

2)wyraża zgodę na występowanie Pana/Panią ..............................(adres, pesel) jako reprezentanta grupy.


Pozdrawiam.



Orzech

offline
 
Posty: 2
Rejestracja: 2011-10-03, 18:40
Lokalizacja: Zielona Góra

Postautor: Jacu » 2011-10-03, 20:23

Jednym z warunków przystąpienia do pozwu jest wykazanie szkody, czyli zapłacona przynajmniej jedna faktura, wymaga tego ustawa. Jeżeli się nie posiada szkody nie można przystąpić do grupy tylko pozostaje indywidualne powództwo o niezgodną z prawem umowę.



Jacu

offline
 
Posty: 8
Rejestracja: 2011-08-22, 22:13

Postautor: Michal Manaj » 2011-10-03, 20:25

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Będą nowe zasady skladania pozwów dla osób które nie zaplacily faktury dla GD. O wszystkim poinformuje na forum proszę do mnie nie dzwonić ww sprawie bo nie wyrabiam z telefonami. O i kolega mnie uprzedzil .
TRZEBA TO SPOKOJNIE PRZEMYŚLEĆ JEZELI BYLA NP. PIERWSZA FAKTURA NA MAŁĄ KWOTE TAK JAK U MNIE NA 150zl brutto TO PLACIMY .TYLKO WIEDZCIE ŻE TYCH PIENIEDZY JUZ NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIE ODZYSKAMY, ALE ZA TO BEDZIE SZANSA SIE OD NICH UWOLNIC, TYM BARDZIEJ ZE JUZ POINFORMOWAŁEM CZEŚĆ MEDIÓW . POZDRAWIAM WSZYSTKICH .



Michal Manaj

offline
 
Posty: 4
Rejestracja: 2011-09-28, 14:43

Postautor: dzon22 » 2011-10-04, 18:02

Jacu pisze:Uprasza się wszystkich zainteresowanych o przystąpienie do grupy przeciwko GOLDMAN DEVELOPMENT z Rajkowy
którzy zostali wrobieni w umowę "Promocja za złotówkę".

Chętni mogą dopisywać się do grupy w temacie lub na mój e-mail: canislupus01@interia.pl

Nie prowadzę tej sprawy tylko zbieram zainteresowanych (min. 10 osób).



dzon22

offline
 
Posty: 7
Rejestracja: 2011-10-04, 17:50

Postautor: dzon22 » 2011-10-04, 18:53

zostałem oszukany potrzebuje pomocy chce dołaczyc do pozwu zbiorowego niech mi ktos pomoze co z tym wszystkim robic



dzon22

offline
 
Posty: 7
Rejestracja: 2011-10-04, 17:50

Postautor: dzon22 » 2011-10-04, 18:55

jesli ktos moze pomóc to mój nr tel 663370258 daniel.olton@gmail.com



dzon22

offline
 
Posty: 7
Rejestracja: 2011-10-04, 17:50

Postautor: dzon22 » 2011-10-04, 19:02

co bedzie jezeli nie bedziemy tym złodziejom płacic kasy



dzon22

offline
 
Posty: 7
Rejestracja: 2011-10-04, 17:50

Postautor: atcmeble » 2011-10-04, 19:17

Witam.Niestety także dałem się wrobić we współpracę z firmą GOLDMAN DEVELOPMENT. Podpisałem umowę promocyjną "akcja-promocja z złotówkę" od 5.09.2011 do 5,10,2011. Miałem dostać przynajmniej 2 zlecenia w tym okresie tzw."próbnym" ( jak to określił przedstawiciel - miesiąc próbny dla sprawdzenia obu stron.) W tym czasie nikt się ze mną nie kontaktował, ani tel. ani e-mailowo. Aż tu nagle na pocztę dostaję rachunek do zapłaty za następne miesiące współpracy chociaż na umowie mam termin zawarcia umowy do 5,10,2011. Z tego co mówił przedstawiciel to następna umowa miała być pod koniec bieżącej umowy.
Chcę dołączyć do pozwu bo nie zamierzam płacić tym złodziejom
Kontakt do mnie : atcmeble@wp.pl - tel 503 095 740



atcmeble

offline
 
Posty: 1
Rejestracja: 2011-10-04, 19:15

PoprzedniaNastępna

Wróć do Deweloperzy, Budownictwo

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Chmura tagÓw

cron