W tym miejscu możemy podyskutować, kogo i kiedy można pozwać w ramach pozwu zbiorowego.

Postautor: Administrator » 2012-09-02, 15:14

Witam

Przyznam że mam mieszane uczucia :evil:

Dziś otrzymałem meila, danych nadawcu nie ujawnię lecz pozwolą sobie przytoczyć treść i skomentować.


=========
Witam Państwa,

zapewne słyszeli Państwo o działalności pseudo obrońców prawa konsumenckiego, którzy to za pomocą swoich pełnomocników prawnych, czyli kancelarii prawniczych działają niby to charytatywnie wyszukując klauzuli niedozwolonych w regulaminach sklepów internetowych. Otóż dostałam wczoraj dwa pozwy na 2 klauzule oddzielnie z wydziału ochrony konsumentów sądu w Warszawie. Jak się okazuje takich pozwów jest już w Polsce ok. 2000. Jestem załamana w jakim my kraju żyjemy. Wiem, że gdzieś w Krakowie w minionym roku zawiązała się jakaś grupa odnośnie pozwu zbiorowemu przeciwko kancelarii Tomasza Bilskiego z Tarnowa, który jest tez powodem w mojej sprawie. Może Państwo wiedzą coś na ten temat. Chętnie bym się przyłączyła. Mam jednoosobową działalność, troje dzieci, a z firmy minimalne dochody. Póki co zamierzam sprawę nagłośnić w mediach.

Pozdrawiam serdecznie

============

I tutaj mam problem, z jednej strony znam sprawÄ™ i nie wierzÄ™ w dobre intecje kancelarii,
ale z drugiej strony uważam że wykonuje bardzo dobrą pracę.
Uważam bowiem, że należy wszelkimi metodami tępić, zwalczać wszelkie niedozwolone zapisy w Regulaminach.
Sklepy internetowe, banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, biura turystyczne, deweloperzy, itp.. - należy przeszukiwać ich umowy i każdą metodą zwalczać wszelkie niedozwolone zapisy i to wsposób jak najbardziej uciążliwy dla nich.
SÄ…dy, UOKiK, Prokuratura, Policja, Media - jak tylko siÄ™ da.

Tylko wtedy konsumenci przestana być okradani, oklamywani, naciągani.
Administrator Forum Dyskusyjnego Pozwów Zbiorowych



Administrator

offline
Administrator
 
Posty: 73
Rejestracja: 2010-07-17, 02:41

Wróć do Kogo można pozwać w ramach Pozwu Zbiorowego

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Chmura tagÓw

cron