Grupa dla wszystkich poszkodowanych przez władze, samorządowe oraz Państwowe.
Dla usprawnienia proszę w temacie pisać miejscowość oraz wymienić organ, np. gminę lub nazwę instytucji.

Postautor: kazinek48 » 2010-10-16, 15:51

Witam,
tak jak w temacie, poszukuję ludzi do pozwu zbiorowego z terenu południowej Wielkopolski lub północnego dolnego śląska (najlepiej okolice Wrocławia).

Moja sprawa dotyczy zawieszenia przeze mnie działalności gospodarczej oraz nieprawidłowości stwierdzonych przez ZUS po trzech latach kontroli bez żadnych negatywnych wniosków pokontrolnych oraz wystawieniu zaświadczenia o niezaleganiu ze składkami na ubezpieczenie społeczne.

Sprawa przeszła wszystkie instancje sądownictwa w Polsce.

Obecnie sprawa dotyczy zaległości na ponad 40000 zł (słownie: czterdzieści tysięcy).

Pozdrawiam
Kazimierz



kazinek48

offline
 
Posty: 1
Rejestracja: 2010-10-16, 15:38

Postautor: Alicja » 2010-10-30, 13:59

Słyszałąm o tej sprawie...ZUS tak potraktował wiel osób. Zastanwiam się tylko, czy wygracie....życze powodzenia z ZUS-em ciezko wygrać, bo jeśli wygracie Zus bedzie musiał wydać kupę kasy. A na to Panstwo nie stać;/ No ale może się uda.



Alicja

offline
 
Posty: 24
Rejestracja: 2010-09-23, 13:04

Postautor: bajka » 2010-11-20, 16:46

Witam wszystkich poszkodowanych,
Chciałabym dołączyć się do pozwu zbiorowego z rejonu wielkopolski.
Na razie szukam informacji.
Moją sprawę przegrałam w styczniu 2008, chociaż Zus odstąpił częściowo roszczenie.
Nie płacę jednak bo mieszkam zagranica już od wielu lata jest tego pewnie ok 60 tyś.
Pozdrawiam
Bajka



bajka

offline
 
Posty: 1
Rejestracja: 2010-11-20, 16:06
Lokalizacja: Gniezno-Edinburgh


Wróć do Władza Państwowa i Samorządowa

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Chmura tagÓw

cron