Postautor: MaÅ‚gorzata » 2010-10-27, 15:57

Planowałam skorzystać z oferty biura podróży (sylwester nad morzem), ale po tym co tu się naczytałam i po ostatnich głoszeniach upadłości przez wszelakie biura podróży mam ogromne wątpliwości. Chciałabym uzyskać od Was poradę, na co muszę zwrócić szczególną uwagę podejmując decyzję skorzystania z oferty biura. Jak w sposób rzetelny i pewny zabezpieczyć się przed nagłym wypadkiem, jakie dochodzą przy korzystaniu z ofert takowych biur. Chciałbym mieć pewność, że jeżeli dojdzie już do złamania warunków zawartych pomiędzy podróżującym, a oferującym; będę mogła liczyć na wszystkie dostępne formy naprawy szkody. Chcę również mieć 100% pewność, że warto?! Bardzo prosiłabym o poradę i z góry dziękuje.



Małgorzata

offline
 
Posty: 38
Rejestracja: 2010-08-27, 06:04

Postautor: Krzysztof007 » 2010-10-27, 21:03

Wiesz, mi sie wydaje że najważniejsza jest umowa. To ją musisz dokłądnie przeczytać. Wazne abyś sprawdziła czy wyżywienie i dojazd jest wliczone w cenie. Skad jest odjazd oraz czy np. jest klimatyzacja w pokojach (jeśli jedziesz w ciepłe kraje). Dowiedz się też o dowóz, jeśli to autokar to zapytaj sie jaki to autokar, ile kierowców będzie itd. Pytaj o wszystko co przychodiz Tobie do głowy i zapisuj.



Krzysztof007

offline
 
Posty: 60
Rejestracja: 2010-08-26, 21:21


Wróć do Turystyka

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Chmura tagÓw

cron