Postautor: focus » 2010-10-05, 14:03

Ta sytuacja z tym biurem podroży przyprawia mnie o dreszcze. We wrześniu udałam się do ich biura, aby wybrać i zorganizować sobie wycieczkę, na którą miałam pojechać w listopadzie. Nie wyobrażacie sobie chyba jakie to szczęście, że nie sfinalizowałam z nimi umowy. Prawie doszło do wpłaty zaliczki, lecz mąż poprosił mnie o kilka dni wstrzymania, bo nie wiedział czy ustalony mu urlop będzie przyznany, ze względu na chorobę jednego z pracowników. Dzięki temu teraz nie muszę się martwić, że firma ogłosiła upadłość. Czy znacie może jakieś fakty na ten temat? Dlaczego dzieje się tak, że biura z dnia na dzień upadają, gdzie kilka dni wcześniej proponują ludziom różne wycieczki, a co najgorsze pobierają jeszcze od nich jakiekolwiek opłaty? Dla mnie to szokująca sprawa.



focus

offline
 
Posty: 35
Rejestracja: 2010-09-09, 11:05

Postautor: Krzysztof007 » 2010-10-09, 14:51

Podobno firma była ubezpieczona na wysoką kwotę i wszystkie pieniądze mają być oddane ludziom. Sam jestem w szoku, że doszło do tego upadku. Zawsze wydawało mi się, że to biuro podróży dobrze prosperuje, to dość znane biuro podóróży....



Krzysztof007

offline
 
Posty: 60
Rejestracja: 2010-08-26, 21:21


Wróć do Turystyka

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Chmura tagÓw

cron