Postautor: allicja22 » 2016-12-14, 17:36

Jak można odzyskać pieniądze po śmierci swojego taty ? Mój tata był ubezpieczony, już pamiętam nazwy ubezpieczyciela i teraz jest problem, ponieważ ubezpieczyciel nie chce wypłacić pieniędzy, jak można je skutecznie odzyskać?



allicja22

offline
 
Posty: 1
Rejestracja: 2016-12-14, 17:33

Postautor: marek_truntek222 » 2016-12-14, 17:53

Jeśli Twój tata był dobrze ubezpieczony i tak jak mówisz masz problem z odzyskaniem ubezpieczenia po jego śmierci to nie pozostaje Ci nic innego jak walczyć o swoje pieniądze ! Mogę Ci polecić specjalistę, Radcę Prawnego Artur Klimkiewicz z którego usług sam korzystałem kiedyś z zakresu ubezpieczenia po wypadku samochodowym http://wieksze-odszkodowanie.pl/porady-prawne/ ! Ale zajmuje się także odzyskiwaniem zadośćuczynień, rent czy właśnie ubezpieczeń po śmierci, świetny fachowiec a co lepsze bardzo miły i sympatyczny człowiek. Dodatkowym atutem jest bardzo indywidualne podejście do każdego klienta. Zadzwoń do jego kancelarii 518 445 012 / 503 138 356 umów się na spotkanie a na pewno pomogą Ci uzyskać odszkodowanie i pewnie będzie mowa o nie małych kwotach !



marek_truntek222

offline
 
Posty: 2
Rejestracja: 2016-12-14, 14:38


Wróć do Ubezpieczenia

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Chmura tagÓw

cron